Aktualności

Kompleksowa opieka ubezpieczeniowa dla radcy prawnego

OIRP w Warszawie od początku b.r. korzysta z pakietów ubezpieczeniowych przygotowanych przez ANG Spółdzielnię.

OIRP w Warszawie od początku b.r. korzysta z pakietów ubezpieczeniowych przygotowanych przez ANG Spółdzielnię. 

Pakiet radcy prawnego, przygotowany przez ANG Spółdzielnię , to nie tylko podstawowa ochrona od odpowiedzialności cywilnej.

Korzystając z naszego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, przeanalizowaliśmy potrzeby radców, wynikające z charakteru wykonywanej przez nich pracy oraz formy zatrudnienia. Naturalnie skupiliśmy się również na tych, które pojawiają się w życiu prywatnym. Przygotowany przez nas i stale rozbudowywany Specjalny Pakiet Radcy Prawnego, to na chwilę obecną przede wszystkim opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe. Oprócz tego jesteśmy w stanie zaspokoić praktycznie każdą potrzebę ubezpieczeniową - na życie, samochód czy mieszkanie, kredytową - kredyt gotówkowy i hipoteczny dla osoby fizycznej oraz kredyty firmowe, a także leasing. Już niebawem w Pakiecie pojawią się kolejne produkty.

Na czym polega ubezpieczenie medyczne? W jakich sytuacjach może być potrzebne?

Ubezpieczenie medyczne zapewnia nam możliwość korzystania z konsultacji lekarzy specjalistów bez czekania w kolejce. Wystarczy zadzwonić do konsultanta, który umówi klienta na wizytę w wybranej placówce, w najdogodniejszym terminie. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które często korzystają z usług specjalistów i nie chcą czekać kilka miesięcy na badania diagnostyczne. 

Do tej pory większość radców prawnych dostęp do prywatnej opieki medycznej mogła zapewnić sobie we własnym zakresie, indywidualnie – czyli drożej. Dzięki naszej ofercie i produktowi przygotowanemu specjalnie na potrzeby naszej współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, zarówno radcowie prawni, aplikanci, pracownicy kancelarii czy wreszcie ich rodziny, mają dostęp do usługi świadczonej na najwyższym poziomie, z gwarancją wizyty w ciągu 24h. Dzięki indywidualnym negocjacjom, udało się nam przygotować wyjątkowo atrakcyjny zakres i cenę tych usług. Dostępne są cztery pakiety, których zakresy powinny sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Czy wchodzące w skład Pakietu Specjalnego ubezpieczenie grupowe ma również tak szeroką dostępność? Czy może być ono oferowane praktycznie wszystkim?

Ubezpieczenie grupowe wymagało zarówno od nas, jak i oferującego je Towarzystwa Ubezpieczeniowego bardziej restrykcyjnego podejścia. Z tego produktu skorzystać mogą wyłącznie radcowie prawni oraz aplikacji i ich najbliższe rodziny, czyli małżonkowie lub partnerzy i dzieci. Efektem takiego ograniczenia jest jednak bardzo dobra cena oraz zakresy ochrony w poszczególnych pakietach. Z racji prestiżu zawodu Radcy Prawnego udało nam się osiągnąć parametry praktycznie niespotykane na rynku w konkurencyjnych produktach. Potwierdza to zresztą dotychczasowe zainteresowanie tym produktem.

Czy z pakietu mogą korzystać tylko osoby wykonujące pracę radcy prawnego?

Przygotowana przez nas oferta, co prawda skupia się przede wszystkim na potrzebach radców prawnych, ale nie zapomnieliśmy także o bliskich im osobach. Dostarczamy zatem kompleksową obsługę zarówno wszystkim członkom OIRP w Warszawie, jak i ich najbliższym. Pracujemy obecnie nad indywidualną ofertą dla dalszych rodzin członków Izby warszawskiej. Szczegóły mamy nadzieję zdradzić niebawem.

 Współpraca z Okręgową Izbą Radców Prawnych to dla nas ogromny sukces. Fakt, że dotarliśmy ze swoją ofertą do tak dużej organizacji świadczy o tym, że przygotowywane przez nas produkty oraz jakość naszej usługi są korzystne i dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Otwiera to przed Spółdzielnią szansę na dalszy rozwój i poszerzanie horyzontów biznesowych.

 

Brak Komentarzy, Bądź pierwszy!